Istorijos lobynas- tai naujas, nemokamas lankytojams, vietinio turizmo portalas skatinantis Lietuvos gyventojus keliauti ir pažinti savo šalį, sužinoti daugiau įdomiosios istorijos, pamatyti nuostabias dar neatrastas Lietuvos vietas, bei domėtis mūsų paveldu. Čia lankytojai ras žemėlapį su lankytinais objektais: dvarais, bažnyčiomis, apžvalgos bokštais, muziejais, maitinimo bei apgyvendinimo įstaigomis, gamtos bei kultūros objektais ir dar begale kitų. Visi objektai turi plačius aprašymus, nuotraukas, audio įrašus, kuriuos galima klausyti vaikštant po vietą ar susipažinti su jo istorija prieš atvykstant. Portale labai skatiname dalintis aplankytų vietų įspūdžiais, patirtimis ir nuotraukomis, komentuoti ir padėti kitiems keliautojams išsirinkti dominančias ir dėmesio vertas vietas. O gal apie lankytiną vietą žinote kokių įdomių faktų ar istorijų? Visa savo žinoma informacija galite papildyti objektų aprašymus, tokiu būdu informacija pasidalinsite su visai bendraminčiais keliautojais.  

Ateityje portale galėsite rasti turistinius maršrutus, sudarytas keliones. Jūsų patogumui maršrutus galėsite susidėlioti ir patys- važiuodami į kelionės tikslą galėsite matyti netoliese esančius objektus, kurie galbūt jus sudomins ir norėsite aplankyti- apie visą tai jums praneš mūsų portalo mobili aplikacija. Norėdami keliautojams suteikti kiek galima geresnę ir įdomesnią patirtį, ruošiamės paukščio skrydžiui aplink Lietuvą, kad mūsų portalo lankytojai galėtų pamatyti įdomiausias gimtinės vietas paukščių akimis ir nauju dar neregėtu kampu- pažadame vaizdai bus išties pasakiški.  

Istorijos lobynas tikisi tapti viena iš pagrindinių platformų, skatinančių šalies istorijos ir kultūros pažinimą bei populiarumą. Svetainės kūrėjai tikisi, kad ši iniciatyva ne tik leis lankytojams geriau pažinti Lietuvos istoriją, bet ir paskatins didesnį istorijos ir kultūros išsaugojimo bei sklaidos skatinimą. 
Ateityje portalas gali tapti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio lankytojų pasirinkimu, norintiems pažinti Lietuvos istoriją bei kultūrą. Svetainės turinys bus prieinamas keliomis kalbomis, o tai leis įvairesniems lankytojams lengviau įsisavinti informaciją. 
Mes esame puikus pavyzdys, kaip naujovės ir technologijos gali prisidėti prie istorijos ir kultūros pažinimo bei populiarinimo. Svetainės kūrėjai tikisi, kad šis portalas taps ne tik naudingu informacijos šaltiniu, bet ir vieta, kurioje žmonės galės dalintis savo įspūdžiais, istorijomis ir nuotykių patirtimis. 

Siekdami prisidėti prie kultūros ir Lietuvos istorijos prieinamumo gerinimo organizacijoms ir įmonėms siūlome platų paslaugų spektrą, tobulinti ir gerinti lankytojų patirtį muziejuose bei kitokio pobūdžio lankytinuose objektuose, į suteikiamų paslaugų sąrašą įtraukiant naujus technologinius sprendimus, ar gaunant reikiamas paslaugas vienoje vietoje. Paslaugų katalogą įmonėms ir organizacijoms galite rasti čia. 

Virtualus kelionių gidas tavo telefone